HAKKIMIZDA

Karmen Uluslararası Çiçekçiliğin ilk gelişimi kurucumuz Gazi Doğan’ın çiçekçilik mesleğine 1973 yılında Nişantaşı’nda girişiyle başlamaktadır.

Kendisinin 1976 yılında yöneticiliğe terfiini içeren hızlı ve güzel bir başarı hikayesini takiben mağazamız fiilen 1982 yılında Karmen Çiçekçilik-Gazi Doğan ünvanı ile Müderris Salih Rüştü sokak Kartal Apartmanında hizmet vermeye başlamıştır.

Şirket 1995 yılında KARMEN uluslararası Çiçekçilik Tic.ve san Ltd Şti Ünvanı ile kurumsallaşarak genişleyen personel ve servis ağı ile siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

Kurumsal faaliyetlerimize ek olarak kurucumuz Gazi Doğan 1988 yılında İstanbul Çiçekçiler Odası Yönetim kurulu üyeliği yapmış, 1996 yılında INTERFLORA Uluslararası Çiçekçiler Derneği Yönetim kurulunda bulunmuştur. Gazi doğan 1998 yılında INTERFLORA Çiçekçiler Derneği Başkanlığına seçilmiş. 2000 yılında da aynı göreve seçilerek 2 dönem başkanlık görevi üstlenmiştir.

İlkelerimiz
İlkelerimiz, titizlik, özveri, güven, iyi hizmet sunmak, müşterilerimize olan saygınlığımızı kazanmak ve en önemlisi müşterilerimizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Firmamız bazı organizasyon çalışmalarına katkılarından dolayı çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından plaketlerle ödüllendirilmiştir.

Kurumlaşmış bir firma olarak servisimizde ilke edindiğimiz titizliği müşteri seçiminde de aynı şekilde sürdürmek ve sizlerle tanışıp hizmetlerimizi sunmak en büyük arzumuzdur.

Hizmetlerimiz
Siz değerli müşterilerimizi kazanmak daha da önemlisi kaybetmemek için sunduğumuz hizmetlerimizi şöyle sıralayabiliriz;

  • Müessesemizde daima taze çiçek, bol ithal sepet ve sağlıklı saksı bulunmaktadır.
  • Sepetler,Aranjmanlar,El Buketleri,Gelin Buketleri,Orkideler,Gül Gurupları,Kuru ve Yapay Çiçekler, Saksı Bitkileri , Merasim çelenkleri, peyzaj uygulamaları, çiçekçilik ve bahçe sanatının en ince ayrıntıları ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özenle hazırlanmakta ve sunulmaktadır.
  • Müşterilerimiz için önem taşıyan özel günlerde istekleri doğrultusunda kendilerine her türlü yardımda bulunmak genel ilkelerimiz arasındadır.
  • Müessesemiz çiçeklerin hazırlanışından,sunuluşuna kadar aynı itina ve özeni göstererek siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
  • Müessesemizde müşterilerimizin siparişleri yalnızca telefondan değil mevcut web sitemizdeki on-line satış hizmetlerinden veya e-mail adresimize ulaşılarak da alınmaktadır.
  • Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve bizleri daha iyi tanıyabilmeniz için web sayfamıza tıklamanız , e-mail göndermeniz ya da alo demeniz yeterli olacaktır. Hakkımızdaki tüm düşüncelerinizi, fikirlerinizi ve eleştirilerinizi bekleriz.